Aborcja Czechy - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpraca z zaufanymi klinikami i partnerami. Dzięki czemu jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy pobytu. Kładziemy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm wykonywanych usług. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez wyselekcjonowany personel, z użyciem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by zdrowiu pacjentki nic nie zagrażało. Dbamy o każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w naszej klinice.

Usuwanie ciąży Czechy - oferujemy anonimowość oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra naszej kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni doświadczonego personelu. Troszczymy się o każdą z pacjentek, która nas odwiedza. Zatrudnieni lekarze z wieloletnim doświadczeniem umożliwiają na świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Czechy. W większości przypadków nie wymagamy badań, papierów i dokumentów, czy jakiś testów – co potrzebne wykonamy na miejscu.

Wykonanie zabiegu aborcji na terenach Czech jest legalne (z dotrzymaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na aborcję w sąsiednich krajach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polska nie przewiduje ukarania osób, które przeprowadziły aborcję na terenie kraju, gdzie jest to legalne.